İstanbul Oto Çekici Firması

İstanbul Oto Çekici

İstanbul Yol Yardım Var Panik Yok

 

İstanbul Oto Çekici, İstanbul Oto Kurtarıcı, İstanbul Oto Yol Yardım, İstanbul Oto Kurtarma

                 İstanbul Oto Çekici

Araçların nerede ne zaman yolda kalacağı belli olmaz. En güvenilir araç bile bir anda çalışmayabilir, bozulabilir. Ya da trafikte her şey yolunda gitmeyebilir ve kaza yapabilirsiniz. İşte bu noktada haftanın 7 günü 24 saat İstanbul oto çekici olarak sizlere destek vermekteyiz.

 

Tarihçe ve Hizmetlerimiz

 

Firmamız 2000 yılında kurulmuş İstanbul oto kurtarma işinde tecrübeli bir firmadır. Uzman ekibi ile sizlere İstanbul ‘da 265 noktada hizmet vermektedir. Yolda kaldığınızda İstanbul yol yardım hizmeti almak için bizi arayınız. Çünkü bulunduğunuz noktaya 30 40 dakika içinde gelebilmekteyiz.

 

Sizlere Sunduğumuz Hizmetler

 

İstanbul oto yol yardım sizlere uzman kadrosuyla kusursuz hizmet vermektedir.

Çekici hizmetimiz: Son teknoloji araçlar kullanarak aniden bozulan aracınıza İstanbul oto çekici araçlarımız ile müdahale ederek aracınızı istediğiniz noktaya çekmekteyiz. Modern vinçler ve İstabul çekici ile olası kaza durumunda ya da aracınızın bozulması durumunda trafiğin akışını bozmadan aracınızı güvenli bir noktaya çekebilmekteyiz.

 

Oto Kurtarma Hizmetimiz: Aracınızın arızalarına yerinde müdahale edebilecek düzeyde bilgi sahibi olduğumuzdan sizlere bulunduğunuz yerde İstanbul oto kurtarma hizmeti de verebilmekteyiz. Kaza durumunda sizlere kazanın durumuna göre bir hizmet politikası belirleyerek size en uygun şekilde hizmet vermekteyiz.

 

Yol Yardım Hizmetimiz: Yolda kaldığınızda panik yapmanıza gerek yok. Yapacağınız şey bizi arayarak İstanbul oto yol yardım hizmetimizden yararlanmak. Yolda kaldığınızda hemen 0507 017 00 75 ve 0555 993 25 12 numaralı telefonlarımızı arayarak 7/24 müşteri temsilcilerimizden canlı yol yardım desteği alabilirsiniz.

 

Evden eve nakliyat hizmetimiz: İstanbul yol yardım olarak sizlere nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Taşınacak ürünlerinizi kendi ürünümüz gibi görüyor ve en kusursuz nakliyeyi sizler için sağlıyoruz.

 

İstanbul Oto Çekici, İstanbul Oto Kurtarıcı, İstanbul Oto Yol Yardım, İstanbul Oto Kurtarma

               İstanbul Oto Çekici

Başınıza gelebilecek olası bir kaza ya da arıza durumunda aracınızı durdurun ve dörtlüleri yakın. Aracınızın 30 metre arkasında flaşör koyun ve bizi arayarak İstanbul oto kurtarıcı hizmetimizin gelmesini bekleyin. İstanbul oto çekici sizlere whatsapptan da hizmet verebildiği için bize konum bilgilerinizi atarak bulunduğunuz yeri belirtebilir hizmetimize daha kolay ulaşabilirsiniz.

 

Oto çekici olarak sizlere motosiklet, otomobil, minibüs, kamyonet gibi araçlarda her türlü İstanbul oto yol yardım hizmeti vermekteyiz. Bizi Facebook, Twitter, YouTube üzerinden de takip edebilirsiniz. Unutmayın eğer hayatınızda İstanbul çekici varsa panik yapmayın bizimle hayat yolundadır.

 

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir